Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Zapraszamy na ostatni w tym roku rajd rowerowy, który odbędzie się 18 września 2016 (niedziela). Tradycyjnie sezon na dwóch kółkach kończymy rajdem przez Bory Tucholskie. Tym razem rozpoczniemy w okolicach wsi Jaszczerek koło Osieka i pięknym borem przejedziemy przez Lipinki, Borowy Młyn do Bąkowskiego Młyna. Stamtąd, po posiłku, udamy się przez Bzowo i Wielki Lubień do Grudziądza. Planowany koniec rajdu ok. godz. 16:30 w Marinie Grudziądz.

Termin: 18 września (niedziela)
Zbiórka: 9:15 w Marinie Grudziądz, ul. Portowa 8
Wyjazd: 9:20

Trasa: Marina Grudziądz - przejazd autokarem - Jaszczerek - Przewodnik - Lipinki - Borowy Młyn - Bąkowski Młyn - Bąkowo - Bzowo - Krusze - Wielki Lubień - Dragacz - Michale - most im. Bronisława Malinowskiego - Marina Grudziądz Długość trasy: 40 km, w tym 15 km szutrami i drogami leśnymi. Świadczenia organizatora: przejazd autokarem, przewóz roweru, ciepły posiłek na trasie (zupa), drożdżówka, kawa, woda 0,5 litra.

Zapisy: w Informacji Turystycznej, Rynek 3-5, tel. 56 461-23-18.
Wpisowe: 15 zł dla osób jadących z nami autokarem lub 6 zł dla osób, które w miejsce startu dojadą samodzielnie.

UWAGA!! Osoby jadące samodzielnie!! Zbiórka uczestników w miejscu startu rajdu w JASZCZERKU na przystanku PKS (kliknij TUTAJ aby zobaczyćto miejsce na mapce) o godz. 10.00.

Zmiana miejsca zbiórki i trasy rajdu nastąpiła z uwagi na suszę w lasach - drogi leśne zamieniły się w piaskownice.

Proszę zabrać ze sobą książeczkę rowerową na punkty. Wymiana książeczki na nagrodę – powerbank – po zebraniu wszystkich książeczek od uczestników. Książeczki zbieramy do dnia 30 września 2016. Po tym terminie nie gwarantujemy nagrody.

powrót do listy