Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Rodopy. Klub Podróżników z Jolantą Spasovą.

Klub Podróżników z Jolantą Spasovą w Marinie Grudziądz odbędzie się w piątek 5 kwietnia o godz. 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy.

czytaj więcej

Płatny parking przy stadionie żużlowym na ul. Hallera

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, że od dnia 12 kwietnia działać będzie płatny parking niestrzeżony na placu przed stadionem żużlowym na ul. Hallera.

czytaj więcej

Rajd rowerowy „Powitanie wiosny z leśniczym"

Ruszamy z miejskimi rajdami rowerowymi w sezonie '2019. W tym roku zaplanowaliśmy 7 imprez. Pierwszy rajd rowerowy, który zorganizowaliśmy przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu, prowadzi nas uroczymi zakątkami Lasu Komunalnego i Lasu Rudnickiego.

czytaj więcej

Makalu. Klub Podróżników z Lechem Flaczyńskim

Klub Podróżników z Lechem Flaczyńskim już 29 marca 2019 roku o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz. Wstęp wolny, zapraszamy!

czytaj więcej

Marina Seniorom

Marina Seniorom „Zakochaj się w życiu po sześćdziesiątce” to program aktywności dla osób starszych, który przygotowuje MORiW. Program trwał będzie do czerwca, a wszystkie propozycje, jakie przygotowuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku mają na celu aktywizację osób starszych oraz poprawę jakości ich życia poprzez aktywność fizyczną, rozwój wewnętrzny oraz kontakty społeczne.

czytaj więcej

Klub Podrózników: Łuk Karpat zimą

Weronika Łukaszewska i Sławek Sanocki stanęli 21 grudnia 2017 nad Dunajem, by rozpocząć zimową wyprawę łańcuchem Karpat. Przez 3 miesiące zmagali się z nieprzewidywalną górską pogodą: deszczem, śnieżycami, zamieciami, tęgim mrozem, odwilżą i wichurami.

czytaj więcej

400 km na łyżwach w rywalizacji MORiW

400 kilometrów przejechali grudziądzcy łyżwiarze w naszej rywalizacji na Endomondo. Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

czytaj więcej

Klub Podróżników z Piotrem Wiśniewskim

Wyprawa rowerowa wzdłuż Dunaju będzie tematem prelekcji Piotra Wiśniewskiego na Klubie Podróżników 15 lutego.

czytaj więcej

W trosce o ryby

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuję iż na wniosek władz Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego wprowadza się zakaz wędkowania w akwenie portowym na obiekcie Mariny przy ul. Portowej 8 w terminie od 10 stycznia do 31 marca 2019 roku oraz od 1 listopada do 31 marca w kolejnych latach.

czytaj więcej

Korsyka. Klub Podrózników z Adamem Mikulskim

Zapraszamy na Klub Podróżników z Adamem Mikulskim „Korsyka. Wyspa gór i baśniowego wybrzeża” w dniu 11 stycznia 2019 o godz. 18.00. Wstęp wolny.

czytaj więcej