Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Spływ kajakowy Wisłą ze Świecia do Grudziądza 16 czerwca 2019

Dni Grudziądza świętujemy tradycyjnie m.in. poprzez spływ kajakowy Wisłą. Urodzinowa impreza odbędzie się 16 czerwca 2019 roku (niedziela).

czytaj więcej

Rajd rowerowy „Mistrzowie wstydliwi” 12 maja 2019

Zapraszamy na trzeci w tym sezonie rajd rowerowy.

czytaj więcej

" Zakochaj się w życiu po 60." maj 2019

" Zakochaj się w życiu po 60." maj 2019

czytaj więcej

Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego 2019

Już po raz siódmy grudziądzka majówka upłynie pod znakiem dużej imprezy sportowej. Kolejny Półmaraton Grudziądz Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego już 1 maja. Organizatorzy: MORiW, Akademia Biegania i maratończyk Mariusz Giżyński zapraszają aż na dwa dni sportowych i okołosportowych atrakcji.

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Majówka na dwóch kółkach" 28 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy 28 kwietnia 2019 do udziału w kolejnym miejskim rajdzie rowerowym. Tym razem wybierzemy się na Kociewie, poszukując śladów osadnictwa holenderskiego oraz odwiedzając majątek Maerckerów - pałac w Rulewie.

czytaj więcej

„Singapur i Indonezja – azjatyckie kontrasty” Klub Podróżników z M. Czepkiem

Klub Podróżników z Michałem Czepkiem w Marinie Grudziądz odbędzie się w piątek 10 maja o godz. 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy.

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika – majówka nad jeziorem

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 4 maja 2019 (sobota).

czytaj więcej

Rodopy. Klub Podróżników z Jolantą Spasovą.

Klub Podróżników z Jolantą Spasovą w Marinie Grudziądz odbędzie się w piątek 5 kwietnia o godz. 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy.

czytaj więcej

Płatny parking przy stadionie żużlowym na ul. Hallera

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, że od dnia 12 kwietnia działać będzie płatny parking niestrzeżony na placu przed stadionem żużlowym na ul. Hallera.

czytaj więcej

Rajd rowerowy „Powitanie wiosny z leśniczym"

Ruszamy z miejskimi rajdami rowerowymi w sezonie '2019. W tym roku zaplanowaliśmy 7 imprez. Pierwszy rajd rowerowy, który zorganizowaliśmy przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu, prowadzi nas uroczymi zakątkami Lasu Komunalnego i Lasu Rudnickiego.

czytaj więcej