Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Przeprowadzka żaby

Figurka żaby pochodząca z fontanny znajdującej się w latach 1933 – 1962 przy ul. Dworcowej zostanie przeniesiona z Ogrodu Botanicznego do Parku Miejskiego – informują Towarzystwo Upiększania Miasta „Klimek” oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Zielona Szkoła na Jeziorem Rudnickim

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą „Zielonej Szkoły nad Jeziorem Rudnickim”. Proponujemy atrakcyjną bazę noclegową położoną w domkach letniskowych w lesie nad Jeziorem Rudnickim z bezpośrednim dostępem do plaży. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu natury to miejsce idealne do nauki, zabawy i integracji na świeżym powietrzu dla grup szkolnych i zorganizowanych.

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika 16 sierpnia 2020

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 16 sierpnia 2020 (niedziela).

czytaj więcej

Wykorzystaj bon turystyczny - zaplanuj wymarzony czas z dziećmi w Grudziądzu!

Zapraszamy do Grudziądza – miejsca, które oferuje Tobie i Twoim bliskim więcej niż możesz się spodziewać! Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku jest podmiotem prowadzącym usługi hotelarskie na terenie Grudziądza, który uprawniony jest do akceptacji bonów turystycznych w prowadzonych przez siebie ośrodkach wypoczynkowych i obiektach noclegowych.

czytaj więcej

Rajd rowerowy MORiW do Radzynia Chełmińskiego w dniu 9.08.2020

Drodzy rowerzyści, zapraszamy Was na kolejny rajd rowerowy, tym razem do Radzynia Chełmińskiego. Uruchomiliśmy już zapisy!

czytaj więcej

Spływ kajakowy Wisłą z Grudziądza do Korzeniewa 2020

Zapraszamy do uczestnictwa w spływie kajakowym Wisłą, który odbędzie się 2 sierpnia 2020 roku (niedziela). Spływ kajakowy w tym roku zaplanowaliśmy na odcinku Grudziądz – Korzeniewo, czyli przepłyniemy około 30 km.

czytaj więcej

Rajd rowerowy MORiW do Nowego nad Wisłą 5 lipca 2020

Drodzy rowerzyści, zapraszamy Was na kolejny rajd rowerowy, tym razem do Nowego nad Wisłą. Uruchomiliśmy już zapisy! Pamiętajcie o obowiązującym limicie miejsc oraz obostrzeniach związanych z COVID-19!

czytaj więcej

Zaprasza od 15 czerwca na strzeżone kąpielisko na Plaży Miejskiej w Rudniku.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza od 15 czerwca na strzeżone kąpielisko na Plaży Miejskiej w Rudniku. Ratownicy dyżurować będą codziennie od 9.00 do 20.00. Plaża funkcjonować będzie zgodnie z wytycznymi związanymi epidemią SARS-CoV-2.

czytaj więcej

100. rajd rowerowy MORiW 14 czerwca 2020

Kochani Przyjaciele Rowerzyści! Z wielką przyjemnością i radością informujemy, że 14 czerwca 2020 r. w ramach Dni Grudziądza organizujemy 100. Rajd Rowerowy „ Do św. Bartłomieja w Wabczu”, który będzie niezwykły i symboliczny przynajmniej z dwóch powodów.

czytaj więcej

Camping nr 134*** - bezpieczne wakacje 2020

Ostatnie miesiące zmieniły wiele aspektów naszego życia. Jednym z nich jest także wypoczynek. Wszystkim, którzy chcą odpocząć bezpiecznie, proponujemy nasze komfortowe domki campingowe, rozrzucone w lesie nad Jeziorem Rudnickim, kilka kilometrów od centrum Grudziądza.

czytaj więcej