Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Konkurs plastyczny dla dzieci „Kocham Grudziądz”.

Dla wszystkich dzieci, które spędzają zimowe ferie w domu przygotowaliśmy konkurs plastyczny „Kocham Grudziądz”.

czytaj więcej

FERIE W GRUDZIĄDZU – POZNAWAJ SWOJE MIASTO, BAW SIĘ ŚWIETNIE I WYGRYWAJ NAGRODY!

Nudzicie się w domu w okresie ferii zimowych? Z nami to się zmieni! Tegoroczne ferie zimowe z uwagi na panującą pandemię niestety wyglądają inaczej niż do tej pory. W związku z tym przygotowaliśmy ciekawą i bezpieczną propozycję dla rodzin z dziećmi.

czytaj więcej

Obiekty sportowe MORiW w czasie narodowej kwarantanny

W związku z narodową kwarantanną obiekty sportowe Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku od dnia 28 grudnia 2020 do dnia 17 stycznia 2021 będą dostępne wyłącznie na potrzeby treningów sportowców zawodowych, lub zawodników pobierających stypendium sportowe.

czytaj więcej

Losowanie drużyn do Grudziądzkiej Ligi Halowej w ramach GBO

W środę 23.12. o godzinie 19:30 odbyło się losowanie 14 drużyn, spośród 21 zgłoszonych zespołów.

czytaj więcej

Ruszyły zapisy do Grudziądzkiej Ligi Halowej

Zgłoszenia do Grudziądzkiej Ligi Halowej 2021 w ramach zadania miękkiego z GBO!

czytaj więcej

Planowana wycinka obumarłych drzew w Parku Miejskim

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, iż planowana jest wycinka 10 drzew w Parku Miejskim. Powodem ich usunięcia jest zły stan fitosanitarny.

czytaj więcej

Rewitalizacja zieleni w Parku Miejskim

Od maja do końca września br. w Parku Miejskim w Grudziądzu Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku realizował prace związane z projektem pn.„ Rewitalizacja zieleni w obiektach zabytkowych poprzez zmianę sposobu zagospodarowania zabytku, tj. Parku Miejskiego w Grudziądzu między ulicami Hallera, Cegielnianą i Aleją Wigury”

czytaj więcej

Podsumowanie sezonu wakacyjnego przez MORiW na Campingu Rudnik nr 134

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku podsumował letni sezon na Campingu nr 134 nad Jeziorem Rudnickim. Ostatnie miesiące zmieniły wiele aspektów naszego życia. Jednym z nich jest także wypoczynek. Pomimo pandemii koronowirusa, nałożonych restrykcji i ograniczeń patrząc na statystyki sprzedaży biletów, najmu domków czy miejsc na polu namiotowym był to jeden z najlepszych sezonów wakacyjnych na Campingu nr 134.

czytaj więcej

Test Coopera - 3 października Stadion Centralny

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza do wzięcia udziału w próbie wytrzymałościowej na Stadionie Centralnym w dniu 3 października (sobota).

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika 19 września 2020

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w ostatniej w tym roku imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 19 września 2020 (sobota).

czytaj więcej