Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Ruszamy z rajdami rowerowymi!

Pandemiczne obostrzenia zostają poluzowane i od 15 maja można organizować imprezy sportowe i rekreacyjne do 150 osób, a od 29 maja – 250. Oznacza to, że nareszcie ruszamy z miejskimi rajdami rowerowymi! W tym roku postanowiliśmy zdać się na Wasze propozycje i odwiedzić miejsca przez Was wybrane. Oczywiście nie da się odwiedzić wszystkich wskazanych miejsc w jednym sezonie ;-)

czytaj więcej

Sztafety uczczą pamięć Bronka w ramach obchodów Roku Bronisława Malinowskiego

Dokładnie 4 czerwca 2021 roku mija 70. rocznica urodzin Bronisława Malinowskiego – mistrza i wicemistrza olimpijskiego w biegu na 3000 m z przeszkodami. Z tej okazji Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje bieg sztafetowy, prowadzący z dwóch stolic Regionu – Bydgoszczy i Torunia do Grudziądza. Zapraszamy zespoły biegaczy do udziału w tej niecodziennej imprezie sportowej.

czytaj więcej

Premiera unikatowej i ekologicznej kolekcji kosmetyków „Różanka”

Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam premierę unikatowej i ekologicznej kolekcji kosmetyków „Różanka”. Inspiracją do stworzenia tego unikalnego zestawu produktów jest Ogród Róż - najcenniejszy skarb, chluba i ozdoba grudziądzkiego Parku Miejskiego.

czytaj więcej

Jakich rajdów rowerowych oczekujesz?

Zapraszamy do udziału w krótkim badaniu ankietowym preferencji uczestników miejskich rajdów rowerowych MORiW. Chcemy, żeby nasze rowerowe imprezy były jeszcze lepsze.

czytaj więcej

MORIW poszukuje osoby do pracy.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu poszukuje osoby na umowę zlecenie na stanowisko: SPRZĄTACZKA

czytaj więcej

156. rocznica powstania Parku Miejskiego im. Piotra Janowskiego.

Dokładnie 156 lat temu Grudziądz zyskał nowy obiekt do rekreacji i wypoczynku. Dzięki staraniom Towarzystwa Upiększania Miasta 23 lutego 1865 r. w grudziądzkim lesie komunalnym wydzielono odpowiednio dużą jego część, by urządzić w niej park miejski.

czytaj więcej

Wirtualny Bieg Kobiet

W tym roku Bieg Kobiet, nazywany również najbardziej kolorowym biegiem w mieście, odbędzie się w wirtualnej formie.

czytaj więcej

ROK 2021 ROKIEM BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W GRUDZIĄDZU

Wielki sportowiec zapisał się w historii lekkoatletyki na zawsze, wartość sportowa jego rekordów do dziś jest nie do doścignięcia. W Roku Bronka Malinowskiego będziemy kultywować pamięć o tym zwykłym człowieku, który dokonywał rzeczy niezwykłych.

czytaj więcej

Ptasie Bufety stanęły w Grudziądzu

W Parku Miejskim, na Plaży Miejskiej i na Plaży Dzikiej w Grudziądzu pojawiły się Ptasie Bufety.

czytaj więcej

8. Edycja Biegu dla WOŚP. W tym roku zapraszamy do wirtualnego biegania!

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku wraz z organizatorem Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zapraszają na 8. Edycję Biegu dla WOŚP.

czytaj więcej