Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Rajd rowerowy „Mistrzowie wstydliwi” 12 maja 2019

Zapraszamy na trzeci w tym sezonie rajd rowerowy.

czytaj więcej

" Zakochaj się w życiu po 60." maj 2019

" Zakochaj się w życiu po 60." maj 2019

czytaj więcej

Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego 2019

Już po raz siódmy grudziądzka majówka upłynie pod znakiem dużej imprezy sportowej. Kolejny Półmaraton Grudziądz Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego już 1 maja. Organizatorzy: MORiW, Akademia Biegania i maratończyk Mariusz Giżyński zapraszają aż na dwa dni sportowych i okołosportowych atrakcji.

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Majówka na dwóch kółkach" 28 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy 28 kwietnia 2019 do udziału w kolejnym miejskim rajdzie rowerowym. Tym razem wybierzemy się na Kociewie, poszukując śladów osadnictwa holenderskiego oraz odwiedzając majątek Maerckerów - pałac w Rulewie.

czytaj więcej

„Singapur i Indonezja – azjatyckie kontrasty” Klub Podróżników z M. Czepkiem

Klub Podróżników z Michałem Czepkiem w Marinie Grudziądz odbędzie się w piątek 10 maja o godz. 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy.

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika – majówka nad jeziorem

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 4 maja 2019 (sobota).

czytaj więcej

Rodopy. Klub Podróżników z Jolantą Spasovą.

Klub Podróżników z Jolantą Spasovą w Marinie Grudziądz odbędzie się w piątek 5 kwietnia o godz. 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy.

czytaj więcej

Płatny parking przy stadionie żużlowym na ul. Hallera

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, że od dnia 12 kwietnia działać będzie płatny parking niestrzeżony na placu przed stadionem żużlowym na ul. Hallera.

czytaj więcej

Rajd rowerowy „Powitanie wiosny z leśniczym"

Ruszamy z miejskimi rajdami rowerowymi w sezonie '2019. W tym roku zaplanowaliśmy 7 imprez. Pierwszy rajd rowerowy, który zorganizowaliśmy przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu, prowadzi nas uroczymi zakątkami Lasu Komunalnego i Lasu Rudnickiego.

czytaj więcej

Makalu. Klub Podróżników z Lechem Flaczyńskim

Klub Podróżników z Lechem Flaczyńskim już 29 marca 2019 roku o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz. Wstęp wolny, zapraszamy!

czytaj więcej